Głowy Steve’a odnalezione !

Jak informuje studio Mojang na swoim blogu udało im się odnaleźć tekturowe głowy Steve’a przeznaczone dla wybranych graczy po tym jak firma transportowa je zagubiła. Przetłumaczony news + zdjęcie poniżej:

 

 

 

 

 

 

Podczas PAX East 2011 (targi gier – przyp. red.) organizatorzy zebrali graczy Minecrafta i urządzili konkurs budowania. Gra została zainstalowana na ponad 200 komputerach z dostępem do serwerów Minecraft PAX-East, gdzie uczestnicy stworzyli wiele niezwykłych budowli.

Nie mogliśmy uczestniczyć w show osobiście ale zamiast tego wysłaliśmy ponad 50 głów Steve dla fanów Minecrafta na targach. Niestety firma transportowa zawaliła sprawę i głowy się zagubiły. Dopiero po tonie korespondencji wymienionej między nami a firmą transportową głowy wreszcie się odnalazły.

Nasz przedstawiciel ds. społeczności posiada listę 50 adresów osób którym głowy były obiecane. Gdy tylko je odbierze w przyszłym tygodniu od razu je do Was prześle.

Na początku czerwca Mojang będzie uczestniczył w targach E3 w Los Angeles, planujemy przywieźć więcej głów Stevego. Wkrótce więcej informacji.

Tłumaczenie: Dizzor dla Herobrine.pl

News na blogu Mojang: The lost Steve heads are found

 

Kilkoro fanów Minecrafta w głowach Stevego:

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to dcreators, Premium Themes and