Archive for the ‘Herobrine’ Category

Animacja kontra Minecraft !

Znacie serię Animator vs Animation ? Jej autor stworzył świetny odcinek w tematyce Minecrafta. Czy jest motyw z Herobrine? Sprawdźcie sami 🙂 Filmik w rozwinięciu.

Herobrine USUNIĘTY (a może dodany?)

Dzisiaj wyszedł update 1.6.6 który jest już ostatnim update poprawkowym do wersji 1.6 zgodnie z obietnicą Notcha. Co ciekawe po raz pierwszy oficjalnie wypowiedział się na temat Herobrine, jako jedna ze zmian w wersji 1.6.6 widnieje pozycja „Removed Herobrine” (pol. usunięto Herobrine). Więcej w rozszerzeniu newsa!

Porwanie przez Herobrine ! (cz.2)

Wczoraj umieściliśmy pierwszą wersję filmiku o porwaniu przez Herobrine. Dzisiaj nowa wersja, tak samo straszna! Pamiętaj, że ON Cie obserwuje.

Porwanie przez Herobrine !

Po obejrzeniu tego filmiku gra w Minecrafta na singleplayerze już nigdy nie będzie taka sama. Trzymaj zawsze w ręku miecz gdy się obracasz za siebie we własnym domku aby nie porwał Cię Herobrine.

Herobrine w realu

Minecraft w realu – Herobrine

Krótki odcinek grupy MinecraftIRL. Tym razem z Herobrine.

Herobrine atakuje

Herobrine (HIM) atakuje!

Krótki i treściwy fotomontaż przedstawiający atak Herobrine. Nie dla wrażliwych.

Herobrine – kto to jest?

Filmik przedstawiający legendarnego Herobrine Jedno z lepszych dzieł opisujących pochodzenie Herobrine wraz z ogromną ilością screenów tego tajemniczego osobnika. Warte obejrzenia.

Herobrine – pierwsze zapiski

Wiele osób zastanawia się kim jest ów Herobrine oraz jakie jest źródło legendy o nim. W tym artykule umiesczam dla Was przetłumaczoną wersję pierwszego zapisku o Herobrine.       Więc zaczynamy: Niedawno stworzyłem nowy świat w trybie singleplayer w Minecraft. Wszystko było normalne, zacząłem ścinać drzewa, stworzyłem stół warsztatowy. Zauważyłem, że coś poruszyło się […]

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to dcreators, Premium Themes and