Archive for the ‘Minecraft TV’ Category

Parodia „Take me down” z Herobrine

Kolejna muzyczna parodia w świecie Minecrafta. Kto wygra? Steve czy Herobrine?

New episode of polish Youtube series "Mystery Island"

Tajemnicza Wyspa odc. 33 – „Który z nas ZGINIE?”

Wielu z Was zna mini-serial „Tajemnicza Wyspa” nagrywaną przez Youtuberów dealereq i Doknes. Wczoraj ukazał się najnowszy odcinek tej serii, zapraszamy do oglądania. Pamiętajcie aby tak jak piszą autorzy na początku odcinka upewnić się że obejrzeliście wszystkie poprzednie odcinki! Odcinek jak zwykle w rozwinięciu newsa.

Minecraft vs Real Life 2 !

„Minecraft vs Real Life 2” to kolejna część zabawnego porównania świata rzeczywistego do tego znanego nam z Minecrafta! W rozwinięciu newsa znajdziecie również część pierwszą.

Timelapse od TeamVaruna !

Lubicie filmiki time-lapse? W Minecrafcie jak wiecie zostało również nagranych mnóstwo świetnych! Oto przykład, dzieło od TeamVaruna!

Animacja kontra Minecraft !

Znacie serię Animator vs Animation ? Jej autor stworzył świetny odcinek w tematyce Minecrafta. Czy jest motyw z Herobrine? Sprawdźcie sami 🙂 Filmik w rozwinięciu.

Minecraftowy Szał Potworów 2 !

Pamiętacie Minecraftowy Szał Potworów od Smokin’ Style Lithuania? Teraz możecie obejrzeć drugą część! Poziom równie głupi i absurdalny jak poprzednio ale obejrzeć można 🙂 Filmik w rozwinięciu

I znowu ten SlamaCow…

Jak w tytule.. Co tym razem nam przygotował?

SlamaCow prezentuje: Silly Endertainment +BONUS

Zombie Dave, którego już kojarzycie z wpisu „Dave – zombie inny niż wszystkie” wraz z Endermanem coś knują. Tylko co? Aby się dowiedzieć, musicie obejrzeć animację od SlamaCow! W rozwinięciu newsa także mały BONUS!

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to dcreators, Premium Themes and