Archive for the ‘Animacje’ Category

Parodia „Take me down” z Herobrine

Kolejna muzyczna parodia w świecie Minecrafta. Kto wygra? Steve czy Herobrine?

New episode of polish Youtube series "Mystery Island"

Tajemnicza Wyspa odc. 33 – „Który z nas ZGINIE?”

Wielu z Was zna mini-serial „Tajemnicza Wyspa” nagrywaną przez Youtuberów dealereq i Doknes. Wczoraj ukazał się najnowszy odcinek tej serii, zapraszamy do oglądania. Pamiętajcie aby tak jak piszą autorzy na początku odcinka upewnić się że obejrzeliście wszystkie poprzednie odcinki! Odcinek jak zwykle w rozwinięciu newsa.

Animacja kontra Minecraft !

Znacie serię Animator vs Animation ? Jej autor stworzył świetny odcinek w tematyce Minecrafta. Czy jest motyw z Herobrine? Sprawdźcie sami 🙂 Filmik w rozwinięciu.

I znowu ten SlamaCow…

Jak w tytule.. Co tym razem nam przygotował?

SlamaCow prezentuje: Silly Endertainment +BONUS

Zombie Dave, którego już kojarzycie z wpisu „Dave – zombie inny niż wszystkie” wraz z Endermanem coś knują. Tylko co? Aby się dowiedzieć, musicie obejrzeć animację od SlamaCow! W rozwinięciu newsa także mały BONUS!

Parodia „What a Wonderful World”

Świetna parodia utworu „What a Wonderful World”. Twórcą nowej wersji o tytule „I Love My Minecraft World” jest SlamaCow!

Fallen Kingdom – kolejny cover

Wpis dedykowany tym, którzy nie są na bieżąco z coverami piosenek w Minecraftowym wydaniu. Filmik sprzed roku przedstawiający wzruszającą historię upadku królestwa (do czego przyczynił się Herobrine) na podstawie piosenki Viva La Vida zespołu Coldplay. Jeśli jeszcze nie widziałeś – MUSISZ TO ZOBACZYĆ! Autor: CaptainSparklez

Minecraft na gryza – część druga

Druga część świetnej Minecraftowej kompilacji Bite-Sized! Zapraszamy!

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to dcreators, Premium Themes and