Archive for the ‘Fantastyka’ Category

Pomysły na Minecraftowe przepisy

Użytkownik serwisu Youtube o pseudonimie watchandlearnbrother umieścił trzy filmiki prezentujące jego pomysły na nowe przepisy craftingu w Minecrafcie. Trzeba przyznać, że niektóre z nich mogłyby okazać się przydatne. A co Wy o tym sądzicie? Może macie jakieś własne pomysły? Zapraszamy do dyskusji w tym wątku na naszym forum.

Ender-Colossus atakuje!

Krótka ale bardzo klimatyczna animacja od Tea And Minecraft przedstawiająca atak gigantycznego Endermana! Swoją drogą dobrych minecraftowych animacji w ostatnim czasie pojawiło się tak dużo, że ciężko będzie je wszystkie Wam pokazać. Odwiedzajcie nas codziennie po kolejne porcje! Link do filmiku jak zwykle w rozszerzeniu newsa!

Rollercoaster pełen iluzji

Psychodeliczne dzieło od Blupenza, czyli szalona przejażdżka minecartem. W rozwinięciu oprócz filmiku także making-off

Zapowiedź zapowiedzi od Ultek!

Tytuł nie zawiera błędu! Ultek (autor genialnej animacji > MineWars <) pracuje nad nowym trailerem, już teraz możecie zobaczyć jego próbkę.   Pamiętaj aby polubić nasz fanpage na facebooku, tylko tam wszystkie filmiki dostępne od ręki bez zbędnego klikania!

Zemsta Herobrine

Filmik autorstwa TheWaffleGalaxy opowiadający historie Herobrine mszczącego się za zagłodzenie psa. Fabuła słaba jednak warto obejrzeć ze względu na dobry montaż.

SSLithuania: Dwa nowe filmiki

Dwa nowe filmiki od SSLithuania pt „Disco Steve” oraz „Fast Travel”, warto obejrzeć.

SSLithuania: Wrócić przed północą

Nowy świetny filmik naszego ulubionego autora filmików o Minecrafcie – SSLithuania.

SSLithuania: Halloween w minecrafcie

Halloween już za nami, większość z nas nie obchodzi tego amerykańskiego święta ale nie znaczy to że nie interesują nas filmiki w Minecrafcie w strasznym klimacie. Prezentujemy więc najnowsze dzieło SSLithuania pt. Halloween Special.

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to dcreators, Premium Themes and