Archive for the ‘Portal’ Category

Nowa kadra poszukiwana!

W związku z „powrotem do gry” portalu Herobrine.pl poszukujemy nowej kadry do redakcji serwisu oraz do administracji serwerem! Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: kontakt@herobrine.pl

Forum dostępne!

Po dłuższej przerwie forum zostaje ponownie otwarte dla naszych użytkowników. Zapraszamy do dyskusji! forum.herobrine.pl

Minecraft 1.9 do testów JUŻ JEST!

Notch udostępnił do ściągnięcia już teraz wersję 1.9 do testów! Ponadto poinformował że już wkrótce zostanie udostępniona wersja 1.10, trzeba przyznać że tempo pracy w studiu twórców Minecrafta – Mojang jest oszałamiające! Link do pobrania oraz informacje o zmianach w wersji 1.9 znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Dotacje dla serwera uruchomione!

Jak zapewne niektórzy z Was już się zorientowali wczoraj umieściliśmy po prawej stronie naszego portalu przycisk „przekaż darowiznę” za pomocą którego możecie przez system paypal wpłacić nam pieniądze które zostaną przeznaczone na utrzymanie i rozwój serwera.

Grasz w Terrarie? Dołącz do redakcji siostrzanego portalu!

Trwają pracę nad stworzeniem siostrzanego portalu o grze Terraria, wszystko jest już na ukończeniu jednak potrzebni są redaktorzy którzy będą regularnie wysyłać nowości , artykuły oraz filmiki. Jesteś zainteresowany? Napisz maila na kontakt@herobrine.pl

Dlaczego serwer jest offline?

Dzisiaj w godzinach wieczornych wyłączyliśmy nasz serwer s1 ponieważ wystąpił krytyczny błąd pluginu WorldGuard i wszystkie cuboidy zostały usunięte. Staramy się uzyskać kopie zapasową z jak najpóźniejszego okresu aby straty były minimalne. Więcej informacji postaramy się przekazać już wkrótce.

Budowniczowie poszukiwani!

Masz pomysł na ciekawą budowlę i chciałbyś ją zrealizować na jakimś serwerze aby inni gracze też mogli ją ujrzeć? Zgłoś projekt w dziale „Projekty” na forum naszego serwera i zyskaj pozwolenie na budowę oraz materiały!

Amatorska reklama serwera s1.herobrine.pl !

Gracz naszego serwera oraz użytkownik forum – Arachiozaur stworzył amatorską reklamę naszego serwera. Jak na młody wiek autora dzieło jest naprawdę dobrze wykonane 🙂 Zapraszamy do obejrzenia!

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to dcreators, Premium Themes and